פיצוח המילה הכתובה

לכתוב שונה מכל האחרים, כי לכם אין מתחרים!

אתר מעוצב ובנוי ברמה גבוהה זה מרשים, אבל תוכן מנצח הופך את הגולשים ללקוחות מאוהבים.

בואו נדבר תכל'ס

מה בעצם כולל התהליך?

מישהו צריך לספר את הסיפור של העסק שלכם. זה בעצם מתחיל בסיפור האישי שלכם, מי אתם ולמה אתם עושים את הדבר שקמים עבורו בכל בוקר מחדש. צוות הקופירייטרים שלי יודע לשזור את המילים הנכונות, כדי להעביר את המסרים ברהיטות ובבהירות, אך עדיין בצורה שתצליח לגעת עמוק בלב של הגולשים.

כדי להתחיל את התהליך, נתאם פגישת קריאייטיב אונליין בזמן שנוח לכם. במהלך הפגישה, נפצח יחד את המסרים שיגרמו ללקוחות שלכם להתאהב בסיפור של העסק שלכם ולהפוך ללקוחות נאמנים יותר. אל השיחה כדאי להגיע עם הרבה אנרגיות וערימות של מוטיבציה, כך יהיה לנו קל יותר למצות את הפוטנציאל הגלום בכם.

מיד אחרי השיחה, תקבלו לוחות זמנים ואנחנו נחדד את העפרונות, נשחיז את המקלדות ונתחיל בכתיבה. אחרי שהטקסטים יגיעו אליכם, נעבור לסבב התיקונים – אני בטוח שלא יהיו הרבה, לרוב אנחנו מקבלים אישור כבר על הגרסה הראשונה.

אם אתם ממש משקיענים ורוצים להכין את האתר שלכם לקידום בגוגל ומנועי חיפוש נוספים, אנחנו יכולים לכתוב עבורכם מאמרים מקצועיים המותאמים לקידום אורגני. גם אם אתם מאמינים בתוצאות מיידיות, אני יכול להמליץ לכם על חבילת פוסטים לפרסום ברשתות החברתיות. בקיצור, כל עולמות התוכן של, ובכן, תוכן והמילה הכתובה. מוזמנים לנסות!